Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pod wpływem narkotyków pędził ulicami Legnicy do żłobka po dziecko. Ujął go legnicki dziennikarz

Przez   /   18/02/2025  /   No Comments

W poniedziałkowe popołudnie, około godziny 15:00, w Legnicy doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem kierowcy Volkswagena. Czujność i  działanie lokalnego dziennikarza zapobiegły potencjalnej tragedii.

Uwagę reportera zwróciło nietypowe zachowanie kierowcy pojazdu. Samochód poruszał się zygzakiem po lewym pasie ruchu, kilkukrotnie niemal doprowadzając do kolizji z innymi pojazdami. Kierujący tym pojazdem gwałtownie przyspieszał, szczególnie niebezpieczny moment nastąpił, gdy skręcił w jedną z ulic – najechał na krawężnik i zmienił tor jazdy. Na rondzie niemal stracił panowanie nad pojazdem.

Jadący za nim dziennikarz podjął odpowiedzialną decyzję i ujął kierowcę w rejonie jednego ze żłobków w Legnicy, powiadamiając o swoich podejrzeniach policję. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie pośpiechem związanym z odbiorem dziecka.

Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce, potwierdzili podejrzenia. Kierowca, choć był trzeźwy, znajdował się pod wpływem środków odurzających, co wykazał wykonany narkotest. Zatrzymany został przewieziony do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do dalszych badań. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2 dni temu dnia 18/02/2025
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 18, 2025 @ 12:50 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane

Action otwiera trzeci sklep w Legnicy

Read More →