helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Play City zaprasza na swoje 3 Urodziny !!!

Przez   /   31/10/2016  /   No Comments

Play City Park Rozrywki zaprasza w niedzielę 06.11.2016 od godziny 13.00 na obchody swoich 3 urodzin, gdzie wraz z Akademią Avatara spędzicie wyjątkowe chwile.

W programie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i nie tylko, konkursy z nagrodami, animacje, kąciki zabaw, darmowa wata cukrowa dla wszystkich,, malowanie buziek, bajka “Lucek i Pucek” w wykonaniu Teatru Avatar i wiele, wiele więcej.

Dobra zabawa i uśmiech gwarantowane. Wraz z artystami Akademii Avatara posmakujemy ogólnorozwojowych ćwiczeń w formie gier, które nie tylko sprawią dzieciom radość, ale również wpłyną na kształtowanie prawidłowej postawy ciała oraz rozwój zdolności motorycznych. Pobudzimy u najmłodszych również ciekawość i zdolność do analizy, zachęcimy do badania świata i postaw moralnych spotykając się ze spektaklem bajkowym.
Podarujmy sobie dzień ożywiania wyobraźni i odkrywania umiejętności we wspaniałej atmosferze o teatralnym obliczu!

Akademia Avatara to nowa przestrzeń artystyczna w Legnicy, w której młodzi ludzie mogą podążać za marzeniami rozwoju osobistego, gromadzenia głębokich doświadczeń oraz czynienia świata piękniejszym. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Świętujcie razem z nami !

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1343 dni temu dnia 31/10/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 31, 2016 @ 10:38 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2346_1593740705

Gimnastyka z Centrum Seniora w legnickim parku

Read More →