PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Play City ponownie otwarte od 1. września

Przez   /   27/08/2020  /   No Comments

Po przerwie związanej z pracami serwisowymi, która trwała przez cały sierpień, wszystkie strefy Parku Rozrywki Play City mieszczącego się na drugim piętrze Galerii Piastów, zostaną ponownie otwarte już 1. września.

Z okazji otwarcia, na klientów czekają specjalne promocje, które obowiązywać będą przez cały wrzesień. Goście indywidualni mogą liczyć na dodatkowe, darmowe 30 minut do każdej wykupionej godziny zabawy na strefach: Małpi Gaj, Sala Zabaw, Laser Tag, Gokarty. Dodatkowo na cały wrzesień obniżone będą ceny organizacji przyjęć urodzinowych w Play City.

Wraz z ponownym otwarciem zmienione zostają godziny otwarcia parku. Play City czynne będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 11.00 – 20.00. W niedziele czynne będą tylko Składnica Szyfrów (escape room) oraz Salon Gier w godzinach 12.00 – 20.00.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nieumyslne_spowodowanie_smierci_zd

Nieumyślne spowodowanie śmierci

Read More →