basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Spotkanie kobiet. Piotr Polk oczarował legniczanki

Przez   /   25/01/2019  /   No Comments

Ponad 300 legniczanek przybyło wczoraj (24 stycznia) na 13. spotkanie kobiet, którego gościem specjalnym był tym razem znany aktor filmowy i telewizyjny Piotr Polk.
Na pierwszym w tym roku spotkaniu kobiet, organizowanym przez Urząd Miasta, legniczanki i legniczanie wysłuchali opowieści o życiu Piotra Polka. Aktor mówił m.in. o początkach swojej kariery zawodowej, pasji jaką jest produkcja mebli oraz o szacunku dla kobiet.

- Bez kobiet nas by nie było, a bez nas nie byłoby kobiet – tak spotkanie rozpoczął Piotr Polk. Opowiadał, jak ważne w jego życiu były właśnie kobiety oraz o potrzebie szacunku do nich. Przytaczane anegdoty z jego życia co chwilę wywoływały salwy śmiechu na sali.
Ten pełen pasji aktor teatralny i telewizyjny na swoim koncie ma udział w kilkudziesięciu produkcjach filmowych. Piosenkarz o charakterystycznym głosie, odnajdujący się w swoich ulubionych klimatach jazzowo-swingowych. Pewny siebie i zdecydowany, a jednocześnie bardzo pracowity, ciepły, delikatny i otwarty na ludzi. Dojrzały mężczyzna i dżentelmen w każdym calu. Znany i popularny dzięki rolom w serialach telewizyjnych „Samo życie”, „Oficer”, „Lekarze” i „Web Therapy”. Serca publiczności podbił, wcielając się w rolę komisarza policji Oresta Możejko w „Ojcu Mateuszu”.
- Bardzo się cieszę, że frekwencja na 13. już spotkaniu kobiet jest nadal tak wielka – mówił uczestniczący w wydarzeniu prezydent Tadeusz Krzakowski. – Będziemy starać się, by jak do tej pory, spotkania odbywały się cyklicznie, chociaż w tym roku może to być trudne. Panie każdego naszego gościa przyjmują z radością i przyjaźnią. Wiem, że później są oni zachwyceni atmosferą legnickich spotkań – dodał prezydent.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

girl-2239965_1920

Kolejne kobiety dręczone przez “wor w zakonie”

Read More →