UM kobiety
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Piłkarze Miedzi już trenują

Przez   /   08/01/2020  /   No Comments

Piłkarze Miedzi rozpoczęli dzisiaj przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Rano zawodnicy przeszli badania lekarskie, a o godz. 11 spotkali się na pierwszym w 2020 roku treningu.

 

W inauguracyjnych zajęciach uczestniczyło 22 piłkarzy. Indywidualnie trenował Jan Ostrowski. Na boisku po raz pierwszy z zespołem spotkał się pozyskany zimą Josip Šoljić. Kilku graczy w Legnicy pojawi się w późniejszym terminie. Nemanja Mijusković i Valerijs Sabala dołączą do zespołu jutro, natomiast Artur Pikk i Omar Santana w piątek. 16 stycznia wznowi treningi Marquitos, który kończy rehabilitację po zabiegu. Natomiast Aboubacar Sidiki Condé wciąż leczy kontuzję.

- Jeszcze nie jesteśmy w komplecie, ale na dniach wszyscy dołączą i powoli kadra będzie kompletna. Czeka nas duża rywalizacja, z czego bardzo się cieszymy. Myślę, że jakość będzie zdecydowanie wyższa niż jesienią – zauważa trener Dominik Nowak.

Pierwsze dni upłyną legniczanom na badaniach oraz treningach wprowadzających. Pierwszy sparing czeka zielono-niebiesko-czerwonych 16 stycznia. Wówczas zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. 9 lutego zespół wyleci na zgrupowanie do Turcji.

- Na pewno brakowało treningów i piłki. Teraz musimy ruszyć z kopyta i dawać z siebie wszystko na każdym z treningów. Badania nie są uciążliwe, bardziej jest to dla nas pomocne, żeby pilnować się w czasie wolnym. Jak do wszystkiego podchodzi się ze zdrowym rozsądkiem, to nie ma problemów – mówi napastnik Patryk Makuch.

PLAN ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:
8 stycznia – rozpoczęcie przygotowań
10 stycznia – badania wydolnościowe
16 stycznia – sparing ze Śląskiem Wrocław
25 stycznia – sparing (rywal do ustalenia)
1 lutego – sparing z Odrą Opole
7 lutego – sparing z Chrobrym Głogów
9 lutego – wylot do Turcji
21 lutego – powrót z Turcji
28 lutego – inauguracja rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 322 dni temu dnia 08/01/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 8, 2020 @ 2:25 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img-20200919-wa0007mvquwmkfa1oe6tctihtf,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf (1)

Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu

Read More →