Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Pijany Ukrainiec przyjechał po dziecko do szkoły

Przez   /   15/03/2023  /   No Comments

Policjanci zatrzymali w areszcie 52-letniego obywatela Ukrainy, który przyjechał pijany samochodem do szkoły, aby odebrać swoje dziecko z lekcji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednej ze szkół na terenie gminy Kunice. Pracownicy placówki, widząc, że mężczyzna jest nietrzeźwy, odmówili mu wydania ucznia. Doszło do awantury. Ukrainiec zachowywał się agresywnie i wulgarnie, więc dyrektor szkoły poprosił policję o interwencję.

Funkcjonariusze przebadali 52-latka alkomatem. Urządzenie pokazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sąd zadecyduje o dalszych jego losach. Dziecko natomiast bezpiecznie wróciło do domu pod opieką matki. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą nawet do dwóch lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Anna Tersa z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 347 dni temu dnia 15/03/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 15, 2023 @ 10:36 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Kolaże1-1024x708

Moje trzy grosze. Kurs na górę lodową

Read More →