UM_Legnica_BiP
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Pięknie zaczął się w Legnicy Tydzień Siły Kobiet

Przez   /   09/03/2020  /   No Comments

W ramach Tygodnia Siły Kobiet odbyły się już bardzo ciekawe wydarzenia – koncert Piotra Polka, wielka wymianka odzieży i pokaz mody.

W miniony piątek (6 marca) w hali sportowej przy ul. Lotniczej odbył się koncert Legniczanie Legniczankom, którego gwiazdą był znany aktor Piotr Polk. Podczas tego show świetnie bawiło się kilkaset pań i panów.

Usłyszeliśmy utwory z pyty „Mój film” w aranżacji m.in. Seweryna Krajewskiego, Krzesimira Dębskiego, Włodzimierza Korcza, Jarosława Kukulskiego. Piotrowi Polkowi towarzyszył zespół znakomitych muzyków.

- To moja bardzo osobista płyta i bardzo osobisty koncert – mówił Piotr Polk. – Mam nadzieję, że w tych piosenkach każdy znajdzie swój kawałek życia.

Przed koncertem tradycyjnie życzenia legniczankom złożyli prezydent Tadeusz Krzakowski wraz ze swoim zastępcą Krzysztofem Duszkiewiczem.

- W tym trudnym dla całego świata czasie życzę państwu przede wszystkim zdrowia. Nie traćmy pogody ducha, optymizmu, dbajmy o siebie nawzajem – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski.

W sobotę (7 marca) w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbyła się pierwsza edycja „Wielkiej Wymianki! Wykorzystuję, nie marnuję”. Wymienialiśmy się m.in.: ubraniami, zabawkami i książkami. Była to świetna okazja do oddania rzeczy, których już nie potrzebujemy i wybrania tych, które przypadły nam do gustu. Wymieniały się między sobą zarówno młode dziewczyny, jak i starsze panie, mamy i babcie, miłośniczki stylu vintage i secon-handów. Było miło, swobodnie w stylu zero waste, czyli bez marnowania.

W niedzielę (8 marca) wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet. Jak przystało na rangę święta w Sali Królewskiej AR podziwialiśmy wiosenne kolekcje dzienne i wieczorowe w kolorach pudrowego różu i butelkowej zieleni. W rolę modelek wcieliły się panie z Centrum Seniora. Tego wieczoru usłyszeliśmy również ballady i romanse, które wykonała na ciekawym, ukraińskim instrumencie ludowym – bandurze, artystka Natalia Bernecka.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 31 dni temu dnia 09/03/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 9, 2020 @ 2:19 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

90922691_2864259976991365_7069882302293082112_n

Konkurs Fundacji Animus na Masterchefa. Są nagrody

Read More →