UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Paweł Barylski w sztabie szkoleniowym Miedzi

Przez   /   30/06/2016  /   No Comments

Paweł Barylski został członkiem sztabu szkoleniowego Miedzi Legnica. Trener znany przede wszystkim z pracy w Śląsku Wrocław związał się z legnickim klubem rocznym kontraktem.

Nowy członek sztabu szkoleniowego Miedzi Legnica będzie pełnił rolę asystenta Ryszarda Tarasiewicza. Nie będzie to dla niego nowość, ponieważ już podczas pracy we Wrocławiu Barylski był właśnie drugim trenerem w drużynie, którą wtedy prowadził właśnie trener Tarasiewicz.

Paweł Barylski miał w swoim życiu krótką przygodę z piłką, którą zakończył w wieku 24 lat. Przez większość swojej kariery trenerskiej pracował w Śląsku Wrocław (od 2000 roku). Zaczynał od pracy z młodzieżą, którą w późniejszych latach kontynuował w drużynie juniorów. Miał krótka przerwę w swojej pracy trenerskiej spowodowaną rozpoczęciem pisania pracy doktorskiej. Mimo to, wrócił do piłki nożnej, która jak powtarzał w wielu rozmowach, jest jego życiową pasją. Barylski jest absolwentem wrocławskiej AWF.

Przebywał także na  stażach trenerskich w takich klubach jak Espanyol Barcelona, Dynamo Zagrzeb czy Werder Brema.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1502 dni temu dnia 30/06/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 30, 2016 @ 10:09 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Miedź-wraca-do-gry-300x224

Plan przygotowań Miedzi

Read More →