Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Nowe zezwolenie dla wezi-tec

Przez   /   29/06/2012  /   No Comments

Fot. LSSE

Firma ?wezi – tec” Sp. z o.o. odebrała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

?wezi – tec” Sp. z o.o. prowadzi już na terenie LSSE działalność gospodarczą objętą dwoma zezwoleniami. Podstawowym celem nowego projektu inwestycyjnego Spółki jest budowa nowoczesnej narzędziowni w istniejącym zakładzie produkcyjnym, co ma zaspokoić zapotrzebowanie własne na formy wtryskowe i części do tych form, eliminując dostawców zewnętrznych, głównie zagranicznych. Nowy rodzaj produkcji na potrzeby własne umożliwi w przyszłości również świadczenie usług w tym zakresie dla podmiotów zewnętrznych w otoczeniu zakładu na terenie LSSE. Z racji projektowanej działalności Oferent zobowiązał się do utworzenia na terenie Strefy co najmniej 3 nowych miejsc pracy do końca września 2015 r. oraz do utrzymania zatrudnienia na poziomie co najmniej 345 pracowników powiększonym o każde w/w nowe miejsce pracy do dnia następnego po upływie pięciu lat od momentu jego utworzenia. Firma zobowiązała się również do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 500 000,00 euro w terminie do 31 grudnia 2015 r.

Źródło: lsse.eu

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

night-423013_1280

Legnica, Głogów i Polkowice wspólnie wymienią oświetlenie

Read More →