Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Nowe zasady udziału kibiców w meczach. Wymień karnet!

Przez   /   12/10/2020  /   No Comments

W związku z objęciem całego kraju żółtą strefą ze względu na trwającą epidemię koronawirusa, począwszy od spotkania 9. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Puszczą Niepołomice, udział widowni w meczach rozgrywanych na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy odbywać się będzie według nowych zasad. Dostępne będzie jedynie co czwarte krzesełko, więc zmienią się miejsca przypisane karnetowiczom. Wiąże się to koniecznością wymiany karnetu, której dokonać można mailowo lub w Strefie Miedzi.

Od meczu Miedzi z Puszczą na trybunach zajętych będzie mogło być jedynie 25 procent krzesełek. Oznacza to, że na obiekt wejdą wyłącznie posiadacze karnetów (1500 osób). Nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze spotkania. W związku z wymogami wynikającymi z obowiązującego rozporządzenia oraz z Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, zmianie ulegną miejsca obecnie przypisane karnetowiczom (zajęte może być co czwarte krzesełko). Wiąże się to koniecznością wymiany karnetu, której dokonać można w Strefie Miedzi bądź zdalnie, wysyłając maila na adres karnety@miedzlegnica.eu – w wiadomości należy zawrzeć imię, nazwisko oraz informację o dotychczas zajmowanym miejscu. Nowy karnet do wydrukowania zostanie odesłany w informacji zwrotnej. Tylko z nowym karnetem będzie możliwość wejścia na stadion! Oczywiście, wymiana karnetu jest bezpłatna.

Mecze w rygorze sanitarnym

Przypominamy, że mecze rozgrywane są w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Udostępnione może być jedynie co czwarte krzesełko. Przy wejściach na stadion znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odpowiednią odległość, również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach została ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego i nie są udostępniane punkty depozytowe. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – będziemy Państwa informować o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 9 dni temu dnia 12/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 12, 2020 @ 3:41 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kamila,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Mistrzostwa Polski w taekwon-do. Złote legniczanki

Read More →