Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Nowe możliwości dla biznesu! Miedź współpracuje z PKB

Przez   /   05/09/2019  /   No Comments

Od połowy września kilkudziesięciu przedsiębiorców zrzeszonych w Klubie Biznesu Miedzi będzie mogło skorzystać z nowych narzędzi, pozwalających na zwiększenie sprzedaży produktów i usług oraz pozyskanie nowych kontaktów handlowych. Wszystko dlatego, że Miedź rozpoczyna współpracę z Partnerskimi Klubami Biznesu, które zrzeszają już 26 klubów sportowych i ponad 1400 firm z całej Polski! Nową twarzą w Klubie Biznesu Miedzi będzie wychowanek legnickiego klubu, były piłkarz Mateusz Bartczak.

Bartczak w Klubie Biznesu Miedzi będzie pełnił rolę koordynatora, który pomoże wdrożyć nowe narzędzia i możliwości dla przedsiębiorców, oferowane przez PKB. To projekt ogólnopolski, w którym uczestniczą choćby przedstawiciele piłkarskiej ekstraklasy (m.in. Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa czy Korona Kielce), 1 ligi (jak Chojniczanka Chojnice, GKS Bełchatów, Zagłębie Sosnowiec, czy GKS Jastrzębie) oraz innych dyscyplin sportu. Do tego grona od września dołącza także Miedź Legnica.

Partnerskie Kluby Biznesu to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którym zależy na nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. Członkostwo w klubie biznesu daje narzędzia, dzięki którym firmy zwiększają sprzedaż swoich produktów i usług. Oprócz kwestii biznesowych dla klubowiczów przewidziane jest wiele innych korzyści, m.in. rabaty na zakupy towarów z klasy premium. Z nowych możliwości będą mogły skorzystać także firmy wspierające na co dzień Miedź. – Partnerskie Kluby Biznesu, działając w naszej Grupie Kapitałowej, bardzo dynamicznie się rozwijają, zmieniając piłkarską rzeczywistość w naszym kraju. Z ich usług korzystają w tej chwili już największe kluby sportowe w Polsce i w tym gronie będzie także Miedź. Liczę na to, że legniccy przedsiębiorcy, skupieni w Klubie Biznesu Miedzi, także zainteresują się tą ofertą i skorzystają z nowych możliwości rozwoju dla biznesu – mówi Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi.

Dołączenie do Partnerskich Klubów Biznesu to nowe i dodatkowe korzyści dla obecnych członków Klubu Biznesu Miedzi, ale najlepiej poznać wszystkie nowe rozwiązania podczas śniadania biznesowego, które odbędzie się już 19 września o godz. 9.00 w Hotelu Sękowski w Legnicy. Na spotkaniu przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak nawiązać kontakty z blisko 2000 firm z całej Polski, a także poznają narzędzia networkingowe, dzięki którym można zwiększyć sprzedaż. Członkostwo w klubie to także możliwość wyjazdów na mecze reprezentacji Polski oraz lig zagranicznych, a przede wszystkim możliwość kibicowania Miedzi ze strefy VIP legnickiego stadionu.

- Łączymy sport, biznes, reklamę i integrację. Uczestnicząc w spotkaniu Klubu Biznesu Miedzi nawiążesz nowe kontakty z firmami zarówno z regionu, jak i z całej Polski. Serdecznie zapraszam – zachęca Mateusz Bartczak, który na koncie ma już pierwsze sukcesy w biznesie, a powrót do Miedzi po latach traktuje jako ciekawe wyzwanie zawodowe. Dodatkowych informacji zainteresowanym firmom udziela pod numerem telefonu 515-280-490 i mailem: mateusz.bartczak@miedzlegnica.eu

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

worker-1953367_1920

6 firm stanęło do przetargu na projekt obwodnicy Legnicy

Read More →