helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Nowa restauracja w Galerii Piastów

Przez   /   08/08/2019  /   No Comments

Już od kilku dni na 1 piętrze legnickiego centrum handlowego otwarta jest Kuchnia Marche! Nowy lokal to bardzo doceniana w Polsce restauracja samoobsługowa, serwująca dania polskie z elementami kuchni świata.

Każdego dnia klienci Galerii Piastów mogą zobaczyć, jak ich ulubione potrawy przygotowywane są na żywo, a sama restauracja stawia na różnorodność – łącząc tradycje z nowoczesnością. W Kuchni Marche, można „zjeść jak u babci” lub zasmakować wykwintnych potraw i co najważniejsze oferta dla klientów opracowana jest tak, żeby spełniać ich oczekiwania od śniadania, poprzez lunch, obiad czy deser, aż do kolacji.

Jak sami o sobie piszą: „Nieustanie się rozwijamy i poszukujemy nowych smaków, dlatego klienci wracają do naszych restauracji aby codziennie odkrywać nowe doznania. Jakość jedzenia jest dla nas priorytetem i stanowi ona rdzeń konceptu Kuchnia Marche, który zawitał również do Galerii Piastów w Legnicy. Doświadczenie w prowadzeniu gastronomii zdobywamy od 1998 roku. Swoją wiedzę w tej dziedzinie na bieżąco poszerzamy i dzielimy się nią z Franczyzobiorcami.

Dzięki stałemu zaangażowaniu doświadczonych specjalistów, którzy są stałym wsparciem dla Franczyzobiorców nasze restauracje cechuje spójność, charakter i rodzinna atmosfera. Kulinarną przygodę zaczęliśmy od jednej restauracji we Wrocławiu, natomiast dzięki naszej pasji i zamiłowaniu do gotowania obecnie możemy pochwalić się ponad 80 lokalami franczyzowymi w systemie 4 naszych konceptów : Kuchnia Marche, Express Oriental, Lepione i Sevi Kebab.

Kuchnia Marche jako nasz pierwszy rozwinięty system liczy najwięcej, bo aż 41 placówek franczyzowych w Polsce. Jesteśmy wiodącym restauratorem w Centrach i Galeriach Handlowych, a nasz profesjonalizm doceniany jest od lat w postaci renomowanych nagród, jak np. statuetka Hermesa Poradnika Restauratora 2015, Gazele Biznesu 2016, Gazele Biznesu 2017, Diamenty Miesięcznika Forbes 2018/19

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

meeting-2810541_1280

Rajd oldtimerów z Jawora na Rozewie. Dla zuchwałych

Read More →