Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Nobel dla Owsiaka. Rafał Collins rozkręca akcję

Przez   /   16/01/2019  /   1 Comment

“Właśnie skończyłem rozmowę z komitetem Norweskim” – napisał przed godziną legniczanin Rafał Collins na swoim Facebooku. Dzieli się z Polakami dobrą informacją, że Jerzy Owsiak jest oficjalnie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. I apeluje, by pomóc komitetowi w decyzji o nagrodzie, masowo śląc mejle oraz listy z poparciem tej kandydatury. Adresy poniżej.

Rafał Collins to jeden z braci Collins, autorów cyklu programów motoryzacyjnych w TVN Turbo. Obaj byli mocno zaangażowani w tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – hitem orkiestrowych licytacji jest podarowany i odnowiony przez nich zabytkowy roll`royce (TUTAJ LINK do trwającej wciąż licytacji – obecna cena auta to ponad 192 tys. zł ).

“Jerzy Owsiak cannot be described in 2000 characters, Jerzy Owsiak SHOULD NOT BE described in 2000 characters” – napisał Rafał Collins do komitetu Noblowskiego. Swe oświadczenie złożył za pomocą gdańskiego posła Andrzeja Kobylarza (Kukiz`15). Z informacji, jakie pojawiły się w mediach, wynika, że nie było to jedyne zgłoszenie wysłane z Polski w ostatnich dniach.” Norweski Komitet Noblowski oficjalnym pismem potwierdził nominację.

Rafał Collins pisze:

Jest jedynie NOMINACJA.
Nie ma co do tego wątpliwości.
Niestety jeśli Jurek nie wygra nie dowiemy się przez kolejne 50 lat na jakim etapie jego nominacja została odrzucona, tak stanowi komitet Norweski.

Możemy jednak pomóc komitetowi podjąć właściwą decyzję!
Mamy Moc!
KAŻDY Z NAS może coś zrobić! Pokażmy, naszą solidarność !

Uprzejmie proszę wszystkich o wysyłanie listu lub maila do komitetu Norweskiego, jego treść może być naiwnie prosta wystarczy wpisać#nobeldlaowsiaka

Wysyłajmy maile oraz listy i Wrzucajmy foto z poczty lub z przed komputera z hashtagiem #nobeldlaowsiaka

List lub e-mail w ogromnej ilości na pewno zostanie zauważony!
Jurek Owsiak pomagał nam 27 lat, teraz pomaga naszym dzieciom – czas pomóc Jurkowi!
Każdy z nas niech udostępni ten post, niech każdy z nas poświęci kilka minut dla Jerzego Owsiaka, on poświęcił nam 27 lat…KAZDY LIST LUB E-MAIL ZROBI ROZNICE !

Adres email- library@nobel.no

Adres droga pocztowa – Postal address: The Nobel Foundation
P.O. Box 5232, SE-102 45 Stockholm, Sweden
Street address: Sturegatan 14, Stockholm

3 minuty dla Owsiaka i Orkiestry !

Obejrzyjcie fantastyczny film zamieszczony przez braci Collins: https://www.facebook.com/rafalcollins1/videos/1668057443254658/

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

FOT. FACEBOOK.PL/ Rafal Collins / Ralph Collins

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 444 dni temu dnia 16/01/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 16, 2019 @ 11:33 am
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. lustrator pisze:

    a mamuske nie mozna by podlaczyc jako kandydata na najwiekszego pajaca roku?Za oczywiscie mniejsze wynagrodzenie .Tak zeby mu zostało cos na to skrobanie farby drukarskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

coronavirus-4817450_1920

Kobieta z gminy Zagrodno chora na COVID-19

Read More →