PWSZ Prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zobaczcie “Nasz nowy dom”. Dowbor pomogła złotoryjance

Przez   /   10/09/2019  /   No Comments

W środę o godz. 20.05 telewizja Polsat wyemituje premierowy odcinek programu “Nasz nowy dom”. Nakręcono go w Złotoryi, gdzie Katarzyna Dowbor oraz jej ekipa przyjechali, aby pomóc samotnej matce dwóch chorych chłopców. 

To szczególny odcinek – 150. lokal mieszkalny wyremontowany przez nich w ciągu 5 lat istnienia “Naszego nowego domu”. Kręcono go w połowie maja w centrum Złotoryi, gdzie w małym mieszkanku mieszka pani Daria z dwoma synami: Miłoszem i Oskarem. Miłosz choruje na zespół nerczycowy. Ma też martwicę mięśni. Porusza się na wózku inwalidzkim. Oskar cierpi na zespół Aspergera. Goście z telewizji byli pod wrażeniem pani Darii – jej energii, determinacji i oddania rodzinie. Do Złotoryi przyjechali przejęci trudnymi warunkami lokalowymi, w jakich zmaga się z życiem.

Mieszkanie rodziny nosi ślady rozpoczętych i nigdy niedokończonych remontów. Brakuje centralnego ogrzewania. W łazience jest tylko zimna woda. W pokoju chłopców nie ma normalnych łóżek. Do tego układ pomieszczeń uniemożliwia Miłoszowi samodzielne przemieszczanie się. Ekipa pod wodzą prowadzącej program Katarzyny Dowbor w ciągu czterech dni odmieniła to miejsce.  Ponoć wyszło pięknie.

Program zostanie wyemitowany w środę 11 września o godz. 20.05 na kanale Polsat.

FOT. TELEWIZJA POLSAT/ “NASZ NOWY DOM”

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 138 dni temu dnia 10/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 10, 2019 @ 10:54 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1-34595

Walcząc z grypą wybito 25 tysięcy ptaków pod Legnicą

Read More →