Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Na weekend “Nowe Szaty Króla” w Teatrze Avatar

Przez   /   31/03/2023  /   No Comments

W sobotę 1 kwietnia o godz. 17 i w niedzielę 2 kwietnia o godz. 13 legnicki Teatr Avatar zaprasza widzów od 5 roku życia do swej siedziby (ul. św. Piotra 14) na spektakl “Nowe Szaty Króla”, będący połączeniem klasycznych tekstów Andersena ze swingowymi choreografiami. 

“Widowisko skomponowane z kontrastujących sobie smaków wzmacniających doznania widza – od słodkiej miłości, przez gorzkie oblicze władzy oraz pikantne walki po słone łzy. Całość okraszona akrobatyką i popisami tanecznymi, czule objęta magiczną oprawą z udziałem fantastycznych stworów. Nasze spektakle bawią i wzruszają widza w każdym wieku, zapraszamy nie tylko rodziny, ale randkowiczów, przyjaciół i samotników szukających oderwania od rzeczywistości” – zachęca Teatr Avatar.

Realizatorami “Nowych Szat Króla” są Kamil J. Przyboś (reżyseria i adaptacja) i Ada Pankowska-Michalczyk (choreografia). Spektakl trwa godzinę i 15 minut (bez przerwy).   W bilety można się zaopatrzyć online: http://art.teatravatar.pl/bilety/

- Szara pogoda i ponure wejście w wiosnę daje się we znaki, a wizyta na naszym widowisku zdecydowanie odczaruje i pokoloruje rzeczywistość! Pozwólmy sobie na chwilę baśniowości i podróż do świata wrażeń – zachęca Olga Pirecka z Teatru Avatar.

FOT. TEATR AVATAR

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1200X1200_KUPON

Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!

Read More →