schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Młody talent z Rakowa wybrał Miedź

Przez   /   16/12/2020  /   No Comments

17-letni Mateusz Kaczmarek dołączy do drużyny Miedzi Legnica. Środkowy pomocnik uchodzi za jeden z największych talentów w Akademii Rakowa Częstochowa i ma już za sobą debiut w Ekstraklasie. Z zielono-niebiesko-czerwonymi wiąże się umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.

17-letni Kaczmarek ma za sobą nie tylko występy w juniorskich reprezentacjach Polski, ale również debiut w PKO Ekstraklasie. W ubiegłym sezonie wychowanek APN Częstochowa został włączony do pierwszej drużyny Rakowa, a w piłkarskiej elicie zadebiutował w meczu 34. kolejki z KGHM Zagłębiem Lubin. Środkowy pomocnik uchodzi za duży talent, który teraz będzie rozwijał się pod okiem trenera Jarosława Skrobacza. Umowa młodego zawodnika z Miedzią będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

Bardzo się cieszę się z tego, że mogłem związać się z Miedzią Legnica. Przenosiny do Legnicy to dla mnie ważny krok do przodu. Moim celem w najbliższym czasie jest debiut w pierwszej drużynie Miedzi i rozgrywanie kolejnych minut na szczeblu centralnym. Przed podjęciem tej decyzji starałem się dużo dowiedzieć o stylu pracy trenera Skrobacza. Zauważyłem też, że mocno stawia na młodych chłopaków i nie ukrywam, że był to dla mnie element motywujący do przenosin do Miedzi – powiedział Mateusz Kaczmarek.

Co na to trener Jarosław Skrobacz? - Pozyskanie Mateusza do Miedzi wpisuje się w obraną przez nas strategię budowania zespołu w oparciu o młodych, perspektywicznych zawodników. To zawodnik, który w naszej ocenie ma duży potencjał i jeśli będzie ciężko pracował na treningach, to na pewno dostanie swoją szansę – mówi szkoleniowiec Miedzi.

Źródło: Miedź Legnica

RYC. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 42 dni temu dnia 16/12/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 16, 2020 @ 3:11 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

syska-tomasz-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1611304224_4224

Akademia Piłkarska Miedzi ma nowego dyrektora

Read More →