AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Minister Sprawiedliwości dla pedagogów z Jerzmanic Zdrój

Przez   /   17/11/2020  /   No Comments

Prawie 60 nauczycieli, wychowawców, psychologów, dyrektorów placówek, a także pracowników zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich otrzymało nagrody i odznaczenia za pracę w bieżącym roku. Nagrodę Ministra Sprawiedliwości otrzymało dwóch pedagogów z powiatu złotoryjskiego: Piotr Kocyła i Krzysztof Panek.

Z powodu epidemii tym razem w Ministerstwie Sprawiedliwości nie mogła się odbyć tradycyjna uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, podczas której minister sprawiedliwości oraz minister edukacji mogliby osobiście nagrodzić i odznaczyć wyróżnionych. Osoby wyróżnione zostaną uhonorowane indywidualnie. Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej na wniosek Ministra Sprawiedliwości, postanowieniem Prezydenta RP z 29 września 2020 r. o nadaniu odznaczeń, na podstawie art. 138 Konstytucji RP oraz Ustawy o orderach i odznaczeniach wyróżnieni zostali: Złotym Medalem za długoletnią służbę, Srebrnym Medalem za długoletnią służbę. Medalem Komisji Edukacji Narodowej, przyznawanym na wniosek ministra sprawiedliwości przez ministra edukacji narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania odznaczono pedagogów pracujących na rzecz młodzieży niedostosowanej społecznie.

Nagrody Ministra Sprawiedliwości w uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej, resocjalizacyjnej i opiekuńczej otrzymało 23 pedagogów z 16 zakładów dla nieletnich w tym dwóch z powiatu złotoryjskiego: Piotr Kocyła – wychowawca w Zakładzie Poprawczym w Jerzmanicach-Zdroju, Krzysztof Panek – nauczyciel zawodu w Zakładzie Poprawczym w Jerzmanicach-Zdroju.

FOT. GOV.PL

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

fire-brigade-4225087_1920

Lubin. 75-letnia kobieta zginęła w pożarze mieszkania

Read More →