Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź rozgromiła Sandecję

Przez   /   16/09/2012  /   No Comments

W niedzielę, 16 września, Miedź Legnica pokonała na własnym boisku Sandecję Nowy Sącz.

Pierwszy gol dla Miedzi, mimo wcześniejszych okazji do jego zdobycia, padł w 32. minucie, kolejny 8 minut później. Sandecja swoją bramkę zdobyła w drugiej połowie, jednak już w 66. minucie Łobodziński wyrównał dla Miedzi 3:1. A już 19 września w Jaworznie Miedź zagra z niższym od siebie w tabeli zespołem GKS-u Tychy.

MIEDŹ LEGNICA – SANDECJA NOWY SĄCZ 3:1 (2:0)
Bramki: Zakrzewski 2 (32, 40), Łobodziński (66) oraz Burkhardt (52-karny). Żółte kartki: Woźniczka oraz Leśniak. Sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin). Widzów: 2500.

MIEDŹ: Ptak – Zasada, Bany, Woźniczka, Wołczek (26 Grzegorzewski), Kasperkiewicz, Łuszkiewicz (82 Hempel), Nowacki, Łobodziński, Madejski, Zakrzewski (87 Alexandre).

SANDECJA: Cabaj – Makuch, Kowalski, Szymura, Wilczyński, Petran (62 Leśniak), Burkhardt, Mróz, Szeliga (46 Szczepański), Wiśniewski, Kosirowski (8 Świątek).