AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź pokonała GKS Bełchatów 3:0. Głos trenerów

Przez   /   17/07/2020  /   No Comments

Przed własną publicznością Miedź Legnica odniosła piękne, budujące zwycięstwo nad niżej notowanym GKS-em Bełchatów i umocniła się na 5. miejscu tabeli Fortuna  1 Ligi. Co o tym spotkaniu mówią trenerzy obu drużyn?

Marcin Węglewski (trener GKS Bełchatów):

- Nie obwiniam zespołu za porażkę. To ja jestem trenerem, to ja zmieniłem ustawienie, to ja wystawiłem ten skład i to ja ponoszę odpowiedzialność za to co się dzisiaj wydarzyło. Szczególnie w tych pięciu minutach, w których straciliśmy bramki. Jesteśmy nadal w grze, a w niedzielę czeka nas bardzo ważne spotkanie o byt w tej lidze. Mam nadzieję, że naprawimy te błędy, które ja popełniłem i które my popełniliśmy wspólnie na boisku, tracąc te trzy bramki.

 

Ireneusz Kościelniak (trener Miedzi Legnica):

- Graliśmy z trudnym przeciwnikiem. Uczulałem mój zespół na koncentrację i realizację założeń taktycznych. Chylę czoła przed drużyną, bo w pierwszej połowie zrealizowała założenia niemal w stu procentach. W drugiej odsłonie pojawiły się delikatne błędy, które będziemy musieli skorygować. Ale dzisiaj zagraliśmy skutecznie w ataku i skutecznie w obronie. Dopisujemy trzy punkty i dalej cierpliwie, z dużą pokorą będziemy pracować.

Źródło: Miedź Legnica S.A.

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 29 dni temu dnia 17/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 17, 2020 @ 10:08 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

corona-4921066_1920

Piłkarze Górnika Złotoryja w kwarantannie. Nie grają

Read More →