schronisko

Miedź odrabia straty. Z Olimpią wygrała 2:0

Przez   /   25/11/2014  /   No Comments

Po przejęciu Miedzi przez trenera Janusza Kudybę oglądamy zupełnie inny zespół niż ten z początku sezonu. Symbolem przemiany jest zwycięstwo 2:0 nad Olimpią Grudziądz, drużyną z czołówki tabeli. To czwarty z kolei mecz legniczan bez porażki.

W meczu 18. kolejki I ligi Miedź podejmowała u siebie Olimpię Grudziądz. Pierwsza połowa, mimo wysiłków obu drużyn, przebiegła bezbramkowo. Pierwszy gol padł dopiero w 65. minucie: Wojciech Łobodziński bezbłędnie wykorzystał precyzyjne podanie od Daniela Ferugi i umieścił piłkę w siatce. Olimpia podwoiła wysiłki, by doprowadzić do wyrównania, ale legnczanie zachowali czujność. Co rusz wyprowadzali też kolejne ataki na bramkę gości. W samej końcówce Wojciech Łobodziński wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Olimpii i podniósł wynik na 2:0.

Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz 2:0

Bramki: Feruga 65, Łobodziński 88.
Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Żółte kartki: Lafrance, Łobodziński – Kaczmarek.

Miedź: Bledzewski – Brożyna, Midzierski, LafranceI, Bartczak, Bartoszewicz, Kakoko, Garuch (90. Wichłacz), ŁobodzińskiI, Feruga (85. Nowak), Szczepaniak.

Olimpia: Fabiniak – Jaroch (77. Trzepacz), Łabędzki, Bućko, Woźniak, Kłus, Popović, Smoliński (69. Cieśliński), Rogalski (73. Szczot), KaczmarekI, Aleksander.

• Publikowany: 3524 dni temu dnia 25/11/2014
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 25, 2014 @ 10:03 am