Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź – Wigry 2:1. Co mówią trenerzy?

Przez   /   02/09/2019  /   No Comments

Miedź Legnica pokonała 2:1 na własnym stadionie drużynę Wigry Suwałki. Zdaniem trenera Dominika Nowaka rywal był trudny, ale gra drużyny dobra i zwycięstwo zasłużone. Prezentujemy wypowiedzi trenerów Adama Fedoruka i Dominika Nowaka po zwycięstwie Miedzi w meczu z Wigrami Suwałki.

Adam Fedoruk (Wigry Suwałki):

- Po trzech zwycięstwach przyjechaliśmy z nadzieją. Wiedzieliśmy, że Miedź Legnica jest szczególnie niebezpieczna na własnym terenie i jest to bardzo zdyscyplinowany zespół. Ale przyjechaliśmy tu, żeby zdobyć przynajmniej jeden punkt i tak byliśmy nastawieni. Pierwsza połowa nie do końca nam wyszła, ponieważ zagraliśmy zbyt defensywnie. Mieliśmy problemy z wyprowadzaniem skutecznych kontr. Dopiero w 43 minucie wyszła nam naprawdę bardzo niebezpieczna kontra i jeden z zawodników stanął przed szansą strzelenia bramki. To za mało jak na połowę spotkania. Natomiast w drugiej odsłonie gra toczyła się już nie tylko pod dyktando Miedzi. Niespodziewana bramka troszeczkę wytrąciła nas z równowagi i mecz nie ułożył się tak, jakbyśmy chcieli. Oczywiście gratuluję Miedzi, bo ma bardzo dobry zespół, który potrafi zdominować każdego przeciwnika. Myślę, że Miedź zasłużenie wygrała 2:1. Jeżeli chodzi o naszą grę, to cieszy bramka. W każdym meczu strzelamy gola i dzisiaj także potwierdziliśmy, że jesteśmy zespołem skutecznym.

Dominik Nowak (Miedź Legnica):

- Spotkaliśmy się z trudnym rywalem, bardzo dobrze grającym w defensywie. Wiedzieliśmy, że na 30-35 metrze będą się bronić całym zespołem. Na takim skróconym polu trzeba było kreować sytuacje. Drużyna grała bardzo cierpliwie. Brakło tej kropki nad „i” o wiele wcześniej, bo szybsze zdobycie bramki na pewno ułatwiłoby nam zadanie, ale jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu, z tego jakiego charakteru nabiera. Przed nami jeszcze trochę pracy, ale odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo z trudnym rywalem, który nieprzypadkowo wygrał z Podbeskidziem czy Termalicą. Spodziewaliśmy się trudnego pojedynku, ale chcę podkreślić spokój zawodników w działaniach boiskowych.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 146 dni temu dnia 02/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 2, 2019 @ 9:02 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

82788903_2691419877601386_1138535026317590528_n

Siódemka Miedź chce sprawić pucharową niespodziankę

Read More →