Galeria_UM
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Miedź Legnica – GKS Tychy 2:2. Jak mecz widzą trenerzy?

Przez   /   06/07/2020  /   No Comments

Miedź Legnica i GKS Tychy podzieliły się punktami w 30. kolejce Fortuna 1 Ligi. Prezentujemy wypowiedzi trenerów Jarosława Zadylaka i Ireneusza Kościelniaka po meczu zakończonym wynikiem 2:2.

Jarosław Zadylak (GKS Tychy):

- Zdawaliśmy sobie sprawę na jak trudny teren przyjeżdżamy. Natomiast bardzo chcieliśmy wywieźć z tego terenu punkty. Udało nam się zdobyć jeden, po bardzo ciężkim meczu. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Chwała chłopakom za to, że byli bardzo konsekwentni w swoich działaniach zarówno ofensywnych, jak i defensywnych. To nam dało ten punkt.

Ireneusz Kościelniak (GKS Tychy):

- Spotkały się dzisiaj dwie bardzo dobre drużyny. GKS Tychy okazał się wymagającym przeciwnikiem. Dobrze przeanalizowaliśmy rywali, głównie koncentrowaliśmy się na dośrodkowaniach z bocznych sektorów. Wiadomo, że GKS ma zawodników o dobrych warunkach fizycznych. Niestety straciliśmy bramkę w sposób, który mieliśmy przeanalizowany. Tego najbardziej żałuję. Wydaje mi się, że kontrolowaliśmy przebieg spotkania, jednak popełniliśmy dwa błędy, które przeciwnik zamienił na bramki. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji, najbardziej szkoda okazji na 2:0 w pierwszej połowie oraz tej na 3:1 w drugiej odsłonie. Były to stuprocentowe sytuacje. W każdym meczu u siebie walczymy o trzy punkty, dlatego jestem zły, że dwa z nich nam uciekły. Niedługo czeka nas kolejne spotkanie i znów będziemy walczyć o pełną pulę.

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 350 dni temu dnia 06/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 6, 2020 @ 8:20 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

106021624002533

Wiktor Pleśnierowicz odchodzi z Miedzi do Warty

Read More →