Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Medale dla Legnickiego Klubu Taekwon-do w Dubrowniku

Przez   /   09/11/2023  /   No Comments

Legnicki Klub Taekwon-do odniósł sukces podczas międzynarodowego turnieju „Dubrownik Open 2023″ w chorwackim Dubrowniku. W zawodach, które zgromadziły 658 zawodników z sześciu krajów — Chorwacji, Polski, Albanii, Słowenii, Serbii i Bośni i Hercegowiny, legniczanie zyskali uznanie dzięki swoim osiągnięciom.

Zawodnicy wrócili łącznie z sześcioma medalami. Bartosz Kwolek zdobył srebrny medal w kategorii wagowej do 68 kg w walkach juniorów i złoty medal w konkurencji walk drużynowych, gdzie reprezentował dolnośląską kadrę wojewódzką. Wioletta Hanisch imponowała swoimi umiejętnościami, zdobywając dwa złote medale — jeden w kategorii wagowej powyżej 75 kg i drugi w układach seniorów. Kornelia Domonik okazała się nie do pokonania w walkach do 51 kg kadetek, zdobywając brązowy medal. Piotr Nowicki zyskał uznanie, zdobywając brązowy medal w kategorii wagowej do 36 kg kadetów.
Ostatecznie kadra Dolnego Śląska zwyciężyła w klasyfikacji końcowej turnieju „Dubrownik Open 2023″.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 227 dni temu dnia 09/11/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 9, 2023 @ 9:50 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zdjecie-fot-pawel-sasiela-271718640755

Miedź Legnica wróciła do treningów

Read More →