wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kurko, cha, cha, chłopaku, Owsiak do Ciebie gada

Przez   /   20/03/2014  /   1 Comment

Na swym wideoblogu Jerzy Owsiak znów mówi o Złotoryi i toczącym się w niej procesie z blogerem Matką Kurką. Piotr W. sprawił szefowi WOŚP sporo radości 120 pytanami, które umożliwiły opowiedzenie sądowi o dokonaniach fundacji. Owsiak dziękuje blogerowi spod Chojnowa, uśmiecha się do niego życzliwie i puszcza oczko jak staremu kumplowi. 

- Wiem, że to wszystko będzie przez Ciebie obejrzane, chłopaku, także przez Was wszystkich. Dlatego pozdrawiam wszystkich tych, którzy są teraz ze mną. Także tych, którzy mnie nie lubią – mówi w nagraniu Jerzy Owsiak. – Pozdrawiam Was serdecznie. Inaczej bym Was nie przyciągnął na bloga. A Ciebie przyciągnąłem. Wiem, że się robisz czerwony, biały, czerwony, biały, czerwony, biały. Czyli bądź polski, bądź nasz.

Uderzające wrażenie robi zmiana tonu, w jakim Owsiak komentuje swój konflikt z blogerem. Wcześniej przejmował się publikowanymi przez Matkę Kurkę sensacjami o WOŚP, traktował je śmiertelnie poważnie, krzyczał o “wariacie ze Złotoryi”,  rzucał kluczykami i wykonywał inne nerwowe gesty. Teraz na luzie pokpiwa sobie z blogera, zwracając się do niego per “chłopaku”.

- Usłyszałeś gdzieś może, że jestem właścicielem zespołu Voo Voo, producentem butaperki dla lotni nieprzemakalnych, ale nie z folii ogrodniczej  – mówi, nawiązując do jednego z najbardziej zaskakujących pytań, jakie padły podczas ostatniej rozprawy. – Chłopaku, to jest żart. Nie ma takiej folii. I nie ma takiej butaperki. I ja nie jestem właścicielem. To był żart. Cha, cha, cha, cha, cha.

Zobacz TUTAJ.

FOT. KRECIOLA.TV

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2304 dni temu dnia 20/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 20, 2014 @ 3:20 pm
  • W dziale: wiadomości

1 komentarz

  1. muls pisze:

    Słusznie i tak dalej.Jesli juz zabierzemy mu tego melona to jeszcze puscimy w skarpetlkch osmieszonego.Mamuska bedzie sie musiała wziąśc do normalnej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

107872189_3289747294409825_911105398821311158_o

Ziętal wrócił. Przejechał na rowerze 2 766 kilometrów

Read More →