Jasminowa2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Maraton Wolverine’a w kinach Helios!

Przez   /   27/02/2017  /   No Comments

W piątek, 3 marca we wszystkich 42 kinach ogólnopolskiej sieci Helios zaprezentowany zostanie brawurowy Maraton Wolverine’a z premierą filmu „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman po raz dziewiąty (i ostatni!) wciela się w tę kultową już rolę. 

W ciągu jednej nocy Widzowie kin Helios będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć Wolverine’a w trzech filmowych odsłonach, niezmiennie „najlepszego w tym co robi, chociaż nie jest to miłe”.  W pierwszej kolejności na ekranie ukaże się „WOLVERINE”, a po krótkiej przerwie „X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE”. Jako ostatni zaprezentowany zostanie premierowo film „LOGAN: WOLVERINE”, w którym Hugh Jackman żegna się z rolą tytułowego bohatera i serią X-Men.

Taka dawka emocji dostarczonych przez niemal niezniszczalnego superbohatera jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON WOLVERINE’A” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_wolverine. Do zobaczenia w piątek, 3 marca!

Start: 03.03.2017. godz. 23.00 do rana 

Zagramy:
- WOLVERINE

- X-MEN: PRZESZŁOŚĆ KTÓRA NADEJDZIE

- LOGAN: WOLVERINE (PREMIERA!) 

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 23.02.2017!

Ceny biletów:

Promocyjny 27 zł*

Ulgowy 32 zł

Normalny 36 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 23.02.2017r.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1256 dni temu dnia 27/02/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 27, 2017 @ 9:43 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

NDS_4

Aktywność fizyczna Polaków. Czy jest z nami aż tak źle?

Read More →