wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legniczanka mistrzynią świata w aerial hoop

Przez   /   09/09/2019  /   No Comments

Legniczanka Aleksandra Fąfara wywalczyła na Ibizie mistrzostwo świata w akrobatyce powietrznej – aerial hoop (koło cyrkowe).

Aleksandra Fąfara jest stypendystką i artystką Fundacji Ocelot. – Ola trafiła na pierwsze zajęcia Ocelota w 2009 r. Ciężką pracą, zaangażowaniem i wytrwałością udowodniła, że warto urzeczywistniać marzenia. Dziś to wspaniała artystka Teatru Ocelot, którą możemy podziwiać w szekspirowskim „Śnie nocy letniej” i „Opowieści wigilijnej” Dickensa. Zachwyca widzów w kraju, Europie i Azji. Trenuje też przyszłych mistrzów akrobatyki powietrznej – legnickie dzieciaki i młodzież – mówi Beata Zając, dyrektor artystyczny Teatru Ocelot.

Aleksandra w lipcu zdobyła mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie. Dzięki temu zakwalifikowała się do reprezentacji kraju i na zawodach w Ibizie pokazała swój kunszt i swoją moc.

 

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY
FILM YOUTUBE.PL/ ALEKSANDRA FĄFARA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 333 dni temu dnia 09/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 9, 2019 @ 1:53 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Miedź-wraca-do-gry-300x224

Plan przygotowań Miedzi

Read More →