Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legnicki ośrodek Kibice Razem wzorem dla innych

Przez   /   31/01/2017  /   No Comments

W miniony weekend odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie robocze Kibice Razem. W Wawrzykowiznie obok Bełchatowa spotkali się koordynatorzy wszystkich 15 ośrodków. Obecni byli koordynatorzy z takich miast jak : Wrocław, Lublin, Gdańsk, Zabrze, Białystok, Warszawa, Szczecin, Bełchatów, Kielce, Gdynia, Chorzów, Poznań, Tychy, Legnica.

Spotkanie prowadzili przedstawiciel PZPN-u Dariusz Łapiński, który na co dzień dowodzi projektem Kibice Razem z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej, oraz główny specjalista ds. bezpieczeństwa w Ministerstwie Sportu i Turystyki Emilia Krawczyk. Jednym z omawianych tematów była organizacja IV Finałowego Turnieju Ośrodków Kibice Razem.

- Legnica starała się o organizację tej imprezy u nas w mieście jednak przegraliśmy rywalizację z niezwykle malowniczym miejscem jakim jest ośrodek wypoczynkowy OSiR w Wawrzkowiznie – relacjonuje  Bartłomiej Żygadło, koordynator ośrodka Kibice Razem. – Specjalnie dostosowane boiska, kompleksowe wyposażenie ośrodka, przepiękne jezioro, oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych przesądziły o naszej porażce.  Jednak musimy przyznać, że nie smucimy się z tego powodu ponieważ wybór tego miejsca był jak najbardziej trafiony, bo zaplecze sportowe i urok samego otoczenia wywarł na nas ogromne wrażenie i z wielką chęcią wrócimy tutaj z naszymi młodymi piłkarzami. Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem było natomiast kolejne wyróżnienie naszego ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica Mimo pewnych problemów finansowych i jednego z najmniejszych budżetów, to właśnie my z ust przedstawicieli MSiT oraz PZPN-u usłyszeliśmy same miłe słowa na temat naszej działalności i tego co udało nam się zrealizować w zeszłym roku. Niebawem podziękowania dotrą również do osób, które pomagają nam przy prowadzeniu lokalu i realizacji naszych zadań i pomysłów. Dla nas to tylko następny ,,kop” który doda nam jeszcze więcej mocy i zaangażowania w cały projekt.

FOT. BARTŁOMIEJ ŻYGADŁO

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1448 dni temu dnia 31/01/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 31, 2017 @ 4:44 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

24legnica_zagranie_okladka

Miedź Legnica – polowanie na awans!

Read More →