basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnicka prokuratura odmówiła ścigania posła

Przez   /   23/03/2016  /   No Comments

Prokuratura Okręgowa w Legnicy odmówiła wszczęcia postępowania przeciwko posłowi Januszowi Sanockiemu z Nysy (niezrzeszony). Miał on nazwać dyrektora nyskiego szpitala “chamem” i “su..synem”.

W grudniu 2015 roku strażnicy miejscy z Nysy założyli blokadę na zaparkowany w miejscu niedozwolonym samochód posła. W rozmowie ze strażnikami, Sanocki nazwał ich “matołami” oraz “szkodnikami”. Poradził też:”"K…wa , załóżcie Krajczemu. Załóżcie Krajczemu blokadę na łeb”, bo “ten su…syn, cham Krajczy nie zrobił parkingu, żeby pacjenci mogli podjeżdżać”. Krajczy to dyrektor nyskiego szpitala i zarazem przewodniczący sejmiku samorządowego na Opolszczyźnie. W obronie własnej godności oraz czci swojej mamy dyrektor powiadomił prokuraturę o znieważeniu i jako funkcjonariusz publiczny poprosił o ochronę. Prokuratura z Nysy wolała wyłączyć się ze sprawy, więc ta ostatecznie trafiła do Prokuratury Okręgowej w Legnicy. Jak informuje portal TVN24, W Legnicy odmówiono wszczęcia postępowania, bo wypowiedź posła nie miała związku z piastowaną przez Krajczego funkcją w sejmiku. A jako dyrektorowi szpitala, nie przysługuje mu ochrona przynależna funkcjonariuszom publicznym.

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1435 dni temu dnia 23/03/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 23, 2016 @ 2:02 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

doctor-563429_1920

Lubin. Pacjentka przychodni z podejrzeniem koronawirusa

Read More →