PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legnicka Gonitwa Domowa. Pogoń rodzinę dla szpitala

Przez   /   22/04/2020  /   No Comments

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w niecodziennej imprezie sportowej, połączonej z akcją charytatywną dla legnickiego szpitala.

- Zapraszamy do aktywności z pomaganiem. Czyli biegania czy maszerowania bez wychodzenia z domu – mówi Marek Drapikowski z legnickiego OSiR-u.

Uczestnicy mają do wyboru trzy kategorie biegowe : dookoła stołu, na balkonie oraz w ogrodzie na dystansie 1000, 2500 lub 5000 metrów.

Biegamy lub maszerujemy w terminie od 27 kwietnia do 10 maja. Start i meta w domu (może być również bieżnia stacjonarna, orbitek), ogrodzie czy na balkonie.

ORGANIZATOR: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy, ul. NMP 7 59-220 Legnica,

tel. 76 72-33-801 ci@osir.legnica.eu.

Uczestnikami biegu/marszu mogą być osoby, które zadeklarują swój udział, przesyłając mailowo zgłoszenie: ci@osir.legnica.eu. Osoby niepełnoletnie powinny posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział.

ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA:

Zapisy należy dokonywać mailowo: ci@osir.legnica.eu, podając imię i nazwisko, dystans, kategorię. Następnie przesłać podpisane oświadczenie – załącznik nr 2 do regulaminu (skan, zdjęcie) oraz przesłać potwierdzenie przelewu opłaty startowej.

Za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie mailowo oraz dokonanie opłaty startowej na konto Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy – z dopiskiem „Darowizna na rzecz walki z korona wirusem”. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.

Po przesłaniu zgłoszenia uczestnik otrzymuje numer startowy (do wydrukowania). Kolejny krok – uczestnik w wybranym przez siebie terminie oraz wskazanej kategorii zalicza dystans, przesyła nam zdjęcie z numerem startowym oraz potwierdzenie (potwierdzenie z dowolnej aplikacji mierzącej dystans) na maila ci@osir.legnica.eu.

Ostatni etap – uczestnik otrzymuje mailowo medal Finiszera (do samodzielnego wydrukowania).

Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej – dać coś dla pracowników służby zdrowia w Legnicy, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie i życie.

OPŁATA STARTOWA: Opłata startowa to min. 15 zł (jako „Darowizna na rzecz walki z koronawirusem” – dla legnickiego szpitala). Opłatę należy wpłacać na konto Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, numer rachunku 31 1130 1033 0018 8002 7220 0005. W tytule przelewu prosimy wpisać: „Darowizna na rzecz walki z koronawirusem” lub Fundacja „Otwarte serce” w Legnicy, numer rachunku: 48 1090 1232 0000 0001 1304 5552. W tytule przelewu prosimy wpisać: „Darowizna na rzecz walki z korona wirusem” Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy.

Dodatkowe informacje:

https://szpital.legnica.pl/aktualnosci/1034-szanowni-panstwo

https://szpital.legnica.pl/index.php/?option=com_content&view=category&layout=blog&id=70

- Wykorzystajmy jak najlepiej naszą pozytywną, sportową energię, która nam wszystkim jest teraz wyjątkowo potrzebna, zwłaszcza w tak szlachetnym celu – podkreśla Marek Drapikowski.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

marquitos-gol-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1591126218_6218

Miedź przegrała ze Stalą 1:2. Nowak: Brakło skuteczności

Read More →