Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnicę odwiedzą uczestnicy rajdu Eurorally 2024

Przez   /   07/11/2023  /   No Comments

W legnickim Urzędzie Miasta miało miejsce spotkanie z jednym z organizatorów rajdu samochodowego Eurorally. Alexander Gausdal Grytten podczas spotkania z prezydentem Legnicy omówił  plany dotyczące przyszłorocznej trasy rajdu. To nie pierwsze spotkanie organizatorów z władzami Legnicy. Podobne miało miejsce w ubiegłym roku przed tegoroczną edycją rajdu.

- W Legnicy spędziliśmy bardzo dobre chwile i jesteśmy pod dużym wrażeniem, w jaki sposób nas tutaj przyjęto, dlatego Legnicy nie mogło zabraknąć na naszej trasie – powiedział Alexander Gausdal Grytten.

Rajd Eurorally to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników motoryzacji. To nie tylko okazja do prezentacji pięknych i ekskluzywnych samochodów.  W niedzielę 9 czerwca 2024 roku do Legnicy zawita 150 wyjątkowych samochodów uczestniczących w rajdzie Eurorally. Nasze miasto będzie jednym z przystanków na trasie rajdu.  W przyszłorocznej edycji rajdu auta wystartują w Kopenhadze, a zakończą go w Czeskich Budziejowicach.

Organizatorzy Eurorally 2024 obiecują dostarczyć niezapomniane wrażenia zarówno uczestnikom rajdu, jak i mieszkańcom Legnicy, którzy będą mieli okazję podziwiać  wyjątkowe pojazdy i poznać atmosferę tego wydarzenia.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

piotr k drop legnicaeu

Akt oskarżenia dla trenera – pedofila z Legnicy

Read More →