BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica zaprasza 21 listopada na Spotkanie Kobiet online

Przez   /   16/11/2020  /   No Comments

To będzie prawdziwa dawka pozytywnej energii, której tak bardzo obecnie nam brakuje. Powróci – uwielbiane przez legniczanki – Spotkanie Kobiet. W związku z obecną sytuacją epidemiczną, odbędzie się ono w formie transmisji na żywo.

21 listopada o godz. 18.00 zapraszamy przed ekrany komputerów na spotkanie online z Witoldem Szmandą, trenerem fitness gwiazd Hollywood i ekspertem zdrowego żywienia oraz life coachem. Porozmawiamy m.in. o zdrowym odżywianiu, osiąganiu własnych celów, czy też o stworzeniu własnego planu na życie. Dodatkowo internauci na bieżąco będą mogli zadawać pytania naszemu gościowi, pisząc je w komentarzach pod transmisją.

Nowością jest muzyczny akcent naszego wydarzenia. Drugą częścią spotkania będzie niesamowity koncert Nikoli Wardy z zespołem, która zaśpiewa największe światowe przeboje. A wszystko na żywo! Tego nie możecie przegapić.

To wszystko będziecie mogli zobaczyć i posłuchać już 21 listopada o godzinie 18.00 na żywo na oficjalnych profilach miasta na FB/MiastoLegnica oraz YT/MiastoLegnica.

Nie zapominamy także o mężczyznach i 12 grudnia zaprosimy Was na męskie rozmowy i rockowy koncert. W transmisji na żywo spotkamy się z Markiem Piekarczykiem – wokalistą i autorem tekstów, z którym porozmawiamy o muzyce, emocjach i wegetarianizmie. Z kolei dużą dawkę rockowego grania zapewni nam legnicki zespół Anastasis, który wykona m.in. największego przeboje polskiego rocka.

Oba wydarzenia organizowane są w ramach w projektu „Zdrowa Legnica” (kampania „Weź zdrowie w swoje ręce”) realizowanego przez Urząd Miasta Legnicy, we współpracy z KGHM POLSKA MIEDŹ SA.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

128051273_820514062126316_5211560439890785084_n,klOWfqWibGpC785HlXs

Św. Mikołaj, pani Mikołajowa i bałwan Olaf w Legnicy

Read More →