Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Wnuk zgotował swojej babci piekło na ziemi

Przez   /   22/11/2023  /   5 Comments

26-letni legniczanin od kilkunastu miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją babcią. Kopał ją i dusił, obrzucał różnymi przedmiotami, szarpał, wyzywał, wyszydzał i groził, że ją zabije. Kobieta będzie miała spokój: policjanci zatrzymali dręczyciela a sąd umieścił go w areszcie tymczasowym. wyrodnemu wnukowi grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Policjanci pojechali na wezwanie do awantury domowej. Na miejscu okazało się, że starsza kobieta od długiego czasu była ofiarą przemocy. Znęcał się nad nią 26-letni wnuk.

-  Podczas interwencji mężczyzna był pod wpływem alkoholu – mówi kom. Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – Jedynym sposobem, by zapewnić kobiecie spokój i bezpieczeństwo, było odizolowanie awanturnika od pokrzywdzonej. Ponadto podczas sprawdzania legniczanina w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania w jakikolwiek sposób z babcią. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze przyjęli od zgłaszającej zawiadomienie o znęcaniu oraz wdrożyli procedurę niebieskiej karty.

Mężczyzna otrzymał zarzuty. Będzie odpowiadał przed sądem jako sprawca przemocy domowej. Na wniosek prokuratora, na dwa miesiące trafił do tymczasowego aresztu.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 95 dni temu dnia 22/11/2023
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Listopad 22, 2023 @ 1:19 pm
 • W dziale: wiadomości

5 komentarze

 1. Anonim pisze:

  mieciu slucham cie i zastanawiam sie dlaczego pasikoski nie wplatal rowniez ciebie bo bylaby z tego swietna komedia.A z ciebie takze swietny komediant.

 2. Miciński pisze:

  “wiemy wiemy mietek ze to nie ty.To byl inny wnuczek z wiekszom glowom.I jeszcze bardziej po..bany.I zupelnie inna babcia.”

  Był jeszcze jeden komentarz to go żeś usunął.
  Wiedziałeś, że Pasikowski w swoim filmie wplatał nie tylko represjonowanie Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie, ale i w 3 części zabicie którego dopuścili się Policjanci we Wrocławiu tego chłopaka?

  Ile masz km do Wrocławia? Słuchaj, słuchaj mnie teraz. Słuchaj mnie.

 3. Miciński pisze:

  - Nie podobała mi się jako kobieta – od takich słów siedem lat temu Wiesław J. zaczął relacjonować swoją wersję wydarzeń przed prokuratorem. Siedem lat temu był dowódcą Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji (SPPP) w Legnicy. Dziś prawomocnym wyrokiem sądu jest uznany za winnego wykorzystania zależności służbowej w celu zamachu na wolność swojej podwładnej, znęcania się nad nią i doprowadzenia jej przemocą do innej czynności seksualnej.

 4. Anonim pisze:

  wiemy wiemy mietek ze to nie ty.To byl inny wnuczek z wiekszom glowom.I jeszcze bardziej po..bany.I zupelnie inna babcia.

 5. Miciński pisze:

  Posłuchaj mnie jędzo, nie byłem i nie jestem oskarżony o znęcanie się nad rodziną. Wyrok był uniewinniający, Policja w 2021 roku odmówiła mi obdukcji głowy a okazało się, że wskutek pobicia mogło dojść (tj. do rozpoznania) do zawału mózgu.

  Nie wiem po co wysyłać mi te artykuły z policyjnych numerów prywatnych, przez ludzi pracujących w Służbie Cywilnej w Komisariacie.

  Nie, to nie mnie aresztowali i nie rozpowiadaj takich informacji, że to ja znęcam się nad babką, boście aresztowali jakiegoś “łajdaka” a być może wymusili zeznania aby zademonstrować, że możecie wobec mnie wszystko. Stuknij się w tym stroju kangurka jeszcze raz, a zobaczysz jakie zarzuty postawione miała I. Burska — kimkolwiek jesteś, ktokolwiek tam jest po drugiej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Kolaże1-1024x708

Moje trzy grosze. Kurs na górę lodową

Read More →