Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica. Spotkanie kobiet z Dorotą Chotecką-Pazurą

Przez   /   12/03/2024  /   No Comments

Już 19 marca na organizowane przez Urząd Miasta w Legnicy 23.Spotkanie Kobiet przyjedzie aktorka Dorota Chotecka-Pazura

- Naszym pierwszym w tym roku gościem będzie znana aktorka, z którą porozmawiamy o miłości, relacjach i wzajemnym wsparciu – informuje Piotr Seifert, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy. – Dlaczego taki temat? Chotecka i jej mąż – znany aktor Radosław Pazura – od lat są wzorem, wśród polskich par showbiznesu. Po wielu latach życia w udanej małżeńskiej relacji coraz częściej zapraszani są do programów telewizyjnych, aby opowiedzieć o sekrecie na tak udany związek. Obecnie dostarczają też ciekawe materiały publikowane w sieci, gdzie z ogromnym dystansem odnoszą się do swojej długoletniej – już niemal trzydziestoletniej relacji, wzbudzając ogromną sympatię wśród nie tylko swoich rówieśników, ale i młodego pokolenia Polaków. Na spotkaniu 19 marca zapytamy więc aktorkę, jaka jest recepta na udany związek, jak unikać w nim kryzysów lub też jak żyć z kimś kilkadziesiąt lat i…. nie zwariować! Zatem widzimy się w Hotelu Qubus w Legnicy o godz. 18. Wstęp wolny!

Dorota Chotecka-Pazura to popularna polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Ma na swoim koncie kilkanaście ról filmowych i serialowych. Jest aktywna w social mediach. Wykorzystuje popularność regularnie angażując się w działalność charytatywną, wspierając wiele fundacji, w tym tę ustanowioną przez jej męża – Fundację Kapucyńską im. bł. Aniceta Koplińskiego. Z aktorem Radosławem Pazurą związana jest od 2003 roku.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

grafika-dzień-ziemi

Cztery dni darmowych dostaw na zakupy w drogerii internetowej i poprzez aplikację Rossmann PL

Read More →