AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica. Spotkajmy się na młodzieżowym forum

Przez   /   29/10/2020  /   No Comments

Masz pomysł i chcesz o nim porozmawiać? Jesteś energiczny i szukasz partnerów do własnych projektów? – zabierz głos na forum dedykowanym młodym legniczanom.

Do rozmów, dyskusji i zgłaszania pomysłów do ich realizacji zaprasza Jakub Należny, pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży. Na utworzonym właśnie forum na portalu społecznościowym Facebook, pełnomocnik stworzył  przestrzeń do dialogu i wymiany poglądów na tematy, które dotyczą młodych ludzi.

- Chciałbym, aby ta grupa wzajemnie się wspierała i motywowała , a dla mnie była źródłem pomysłów i inspiracją do podejmowania działań, które będą służyły młodym ludziom w naszym mieście. Liczę, że dzięki naszej aktywności i kreatywności zbudujemy wspólnie, najlepszy w Polsce program rozwoju dzieci i młodzieży, który wdrożymy właśnie w naszej Legnicy – mówi Jakub Należny.

Jak podkreślił, dziś, w tym szczególnym czasie,  właśnie internet stał się główną platformą rozmów młodych ludzi.

- Jesteśmy nowocześni, idziemy z duchem czasu. Nie ma obecnie możliwości na bezpośrednie spotkania, a nas rozpiera energia do działania. Zatem zapraszamy do otwartych, lecz kulturalnych i merytorycznych dyskusji z poszanowaniem uczuć i poglądów każdego z nas – tłumaczy Należny.

Link do forum znajduje się tu:

https://www.facebook.com/groups/420611466007819

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 80 dni temu dnia 29/10/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 29, 2020 @ 1:13 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 18 olszanica 3

Dzieci z kościoła w Olszanicy. Budzą radość i nadzieję

Read More →