schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica sfinansuje młodym realizację ich pomysłów

Przez   /   30/09/2021  /   No Comments

„Legnica czyli młodzież w działaniu” – to projekt, który właśnie ruszył w naszym mieście. Spotkanie i pierwsze rozmowy młodych prowadzone będą w piątki od godziny 17.00 w Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica (Rynek 19). Pierwsza burza mózgów już 8 października o godz. 17.00.

Obecny na dzisiejszej konferencji prasowej (30.09.2021.) prezydent Tadeusz Krzakowski, zachęcał wolontariat i społeczników do skorzystania z programu mikrograntów „Działaj z sercem”. – Wymyśl, co możesz zrobić w swojej najbliższej okolicy, wypełnij stosowny wniosek, poczekaj na decyzję, a na koniec otrzymaj nawet do jednego tysiąca złotych i zrealizuj swój pomysł – dodał Tadeusz Krzakowski.

- Obecnie wchodzimy w działania pilotażowe, aby zobaczyć, jak ten program przyjmie się w Legnicy w takiej formule – mówi Jakub Należny, pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży.

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs na tytuł Wolontariusza Roku 2021. Szczegóły tego plebiscytu i jego zasady znajdą się na stronie www.team.legnica.eu. Laureaci zostaną nagrodzeni w trakcie tegorocznej Gali Wolontariatu, która odbędzie się pod koniec tego roku.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 67 dni temu dnia 30/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 30, 2021 @ 1:30 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_20211206_132219,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Nowy układ komunikacyjny przy legnickim lotnisku

Read More →