Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Plantacja marihuany w centrum miasta

Przez   /   20/09/2019  /   No Comments

Legniccy policjanci na strychu budynku wielorodzinnego na terenie miasta ujawnili profesjonalną plantację marihuany. Z zabezpieczonych krzewów konopi można byłoby uzyskać ponad 400 porcji handlowych narkotyku. W mieszkaniu znaleziono też susz marihuany.

Praca operacyjna policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy doprowadziła do zatrzymania 25-letniego mieszkańca Legnicy podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna w swoim mieszkaniu prowadzi profesjonalną uprawę marihuany.

W wyniku zaplanowanych działań przez funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy dokonano zatrzymania 25-letniego mężczyzny w miejscu jego zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do niego policjanci ujawnili na strychu budynku wielorodzinnego kilkanaście sadzonek konopi inne niż wykłócenie w różnym stadium rozwoju, z których można byłoby uzyskać ponad 400 porcji handlowych środków odurzających. Ponadto, w jednym z pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze ujawnili ponad 1 000 porcji handlowych suszu marihuany oraz profesjonalny sprzęt służący do jej uprawy. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

25-latek za swoje czyny odpowie teraz przed prokuratorem i sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 260 dni temu dnia 20/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 20, 2019 @ 7:27 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

corona-5066342_1280

50. raport koronawirusowy dla subregionu legnickiego

Read More →