RobertK
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Legnica. Piłkarski piknik na 50-lecie Konfeksu

Przez   /   20/09/2021  /   No Comments

Sportowa zabawa, animacje, grill, słodkie niespodzianki i inne atrakcje czekają w najbliższą sobotę uczestników pikniku na stadionie KS Konfeks w Legnicy przy ul. Grabskiego.

W godz. 13-18 zaplanowano bardzo dużo rodzinnych animacji, zabawę przy muzyce, malowaniu twarzy i koncercie Oli Zomboli. Będą też atrakcje sportowe, jak na piłkarski klub przystało – prezentacje drużyn piłkarskich, rozmowy i quiz o Konfeksie. Wszystko to związane z okrągłym jubileuszem, który w tym roku obchodzi klub. To już 50 lat odkąd istnieje. Przez te pół wieku zgromadził już 10 tysięcy wychowanków. Klubem od 25 lat kieruje Piotr Potycz. Wśród sukcesów klubu wylicza on, że dwóch zawodników klubu zagrało w reprezentacji Polski, byli to Grzegorz Bartczak i Marcin Robak.

- Obecnie mamy niemal 300 podopiecznych, w tym 250 to dzieci i młodzież w wieku od 4 do 17 lat. Zdarza się, że do klubu na treningi przyprowadzają ich rodzice a jednocześnie nasi dawni podopieczni. Konfeks to klub szanujący tradycje. Nasze biało-niebieskie barwy są rozpoznawalne w regionie – mówi Piotr Potycz.

Piknik sportowy Konfeksu odbędzie się w sobotę, 25 września. W tym dniu w godz. 13-16 będzie też można zadbać o zdrowie i zaszczepić się przeciwko COVID-19 wraz z Centrum Opieki Familia w Legnicy.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 26 dni temu dnia 20/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 20, 2021 @ 5:42 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

att00128,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Ekstraliga Szachowa. Legniczanie w elicie graczy

Read More →