DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Nowy chodnik przy ul. Iwaszkiewicza

Przez   /   22/07/2019  /   No Comments

Wyremontowany został chodnik przy ul. Iwaszkiewicza na odcinku od przystanku autobusowego do przejścia dla pieszych. W ramach prac wymieniona została uszkodzona nawierzchnię z płyt betonowych na kostkę brukową.

W tym roku wyremontowany został już chodnik przy al. Orła Białego w sąsiedztwie II Liceum Ogólnokształcącego. W ramach zadania wymieniono starą, zniszczoną nawierzchnię z płyt betonowych i położono ozdobną betonową kostkę. Wyremontowano też chodnik przy ul. Moniuszki i Kasprowicza. Natomiast przy ul. Stanisławowskiej i Lwowskiej wybudowany został nowy chodnik. Zakres prac obejmował m.in.: budowę chodnika o nawierzchni z kostki betonowej wraz z ułożeniem betonowych obrzeży, zjazdów o nawierzchni również z kostki betonowej oraz wykonanie przejścia dla pieszych na ul. Stanisławowskiej.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 185 dni temu dnia 22/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 22, 2019 @ 10:32 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Sprawa mecenasa Zbigniewa K. znów spadła z wokandy

Read More →