schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Będzie można się zaszczepić na stadionie

Przez   /   23/09/2021  /   No Comments

Podczas sobotniego (25 września) sportowego pikniku na stadionie KS Konfeks przy ul. Grabskiego odbędą się szczepienia przeciwko COVID-19, wykonywane przez Centrum Opieki Familia w Legnicy. Szczepienia w plenerze będą się odbywać w godz. 13-16. Jak informują organizatorzy – mogą przyjść również osoby, które chcą zaszczepić się trzecią dawką.

Przypomnijmy, że sportowa zabawa, animacje, grill, słodkie niespodzianki i inne atrakcje czekają w najbliższą sobotę uczestników pikniku na stadionie KS Konfeks, który obchodzi właśnie swoje pięćdziesięciolecie.

W godz. 13-18 zaplanowano bardzo dużo rodzinnych animacji, zabawę przy muzyce, malowaniu twarzy i koncercie Oli Zomboli. Będą też atrakcje sportowe, jak na piłkarski klub przystało – prezentacje drużyn piłkarskich, rozmowy i quiz o Konfeksie. Wszystko to związane jest bowiem z okrągłym jubileuszem 50-lecia istnienia klubu.

Źródło:Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 23 dni temu dnia 23/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 23, 2021 @ 12:47 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SAVE_20211015_152000

Radny z Kunic: Spółka to najlepsza opcja

Read More →