helios_gr
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica na kółkach. Dołącz do przejazdu przez miasto

Przez   /   30/09/2021  /   No Comments

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na przejazd przez miasto pn. Legnica na kółkach. Startujemy w niedzielę (10 października) o godzinie 11.00 na rowerach, hulajnogach, deskorolkach i rolkach ulicami miasta.

Zbiórka uczestników – przy śpiącym lwie w parku (Aleja Orła Białego) o godzinie 10.45. Przejazd rozpocznie się o 11.00. Trasa prowadzić będzie ulicami: Aleją Orła Białego, Wrocławską, II Armii Wojska Polskiego i Al. Piłsudskiego. Od tej ulicy przejazd odbywać się będzie w dwóch grupach :

  •          rowerzyści drogą – prawym pasem ruchu,
  •          pozostali uczestnicy – ścieżką rowerową.

Koniec jazdy zaplanowany jest na godz. 11.30 przy Skateparku (ul. Cynkowa). Wszyscy uczestnicy przejazdu będą mogli wziąć udział w Mistrzostwach Legnicy na Skateparku.

Organizatorzy zapraszają uczestników na urządzeniach transportu osobistego i wspomagających. Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Legnicy do 8.10.2021 r. (także drogą e-mailową: ci@osir.legnica.eu ) oraz w dniu i miejscu imprezy od godziny 10.30.

Wzór zgłoszenia do udziału wraz z Regulaminem imprezy do pobrania na stronie: www.osir.legnica.eu lub w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7 w Legnicy.

Obowiązuje limit 150 uczestników. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej informacji : http://osir.legnica.eu/2021/09/27/legnica-na-kolkach/

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 59 dni temu dnia 30/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 30, 2021 @ 1:17 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_4148,klOWfqWibGpC785HlXs

Mateusz Gessler z kobietami w Legnicy celebrował życie

Read More →