schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Legnica ma stoisko na targach w Warszawie

Przez   /   23/05/2018  /   No Comments

W dniach 23-24 maja (środa-czwartek) w Warszawie odbywają się Targi Rynku Nieruchomości Komercyjnych i Inwestycji Real Connect 2018. Uczestniczą w nich już po raz drugi przedstawiciele naszego miasta, promując atrakcyjne legnickie tereny inwestycyjne.

Jest to największe spotkanie miast i regionów oraz przedstawicieli inwestorów i całej branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi Real Connect są alternatywą i uzupełnieniem targów organizowanych w Europie Zachodniej (Mipim, Expo Real). Organizatorzy zaprosili miasta i firmy, w tym inwestorów z Polski, Europy Środkowo-Wschodniej oraz Chin.

W ubiegłej edycji pojawiło ponad 650 uczestników, w tym miasta ze stoiskami promującymi ofertę inwestycyjną (m.in. Wrocław, Poznań, Koszalin, Legnica, Tarnów, Piotrków Trybunalski, Skarżysko Kamienna, Chorzów i inne) oraz inwestorzy i deweloperzy poszukujący gruntów inwestycyjnych pod obiekty przemysłowe, hale, magazyny, a także biurowce.

W trakcie targów odbywają się również konferencje i spotkania panelowe na temat atrakcyjności inwestycyjnej polskich miast, funkcjonowaniu miast przyszłości oraz biznesowe.

- Liczymy na to, że Legnica na targach zainteresuje partnerów biznesowych. Mamy bardzo atrakcyjne oferty inwestycyjne, wśród nich tereny byłego lotniska, Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i wyposażone w bardzo dobrą infrastrukturę tereny Legnica II w sąsiedztwie Jaworzyńskiej, których znaczną część nabyli już pierwsi inwestorzy – mówi prezydent Tadeusz Krzakowski.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. URZĄD MIASTA W LEGNICY

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2022-09-23 161232.bmp

Nadciąga ciemność. Urząd Miasta w Złotoryi gasi światło

Read More →