basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. 47-latek zrobił demolkę na stacji paliw

Przez   /   29/12/2019  /   No Comments

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas awantury z drugim mężczyzną zdemolował półki z towarami jednej ze stacji paliw na terenie miasta. Zatrzymany 47-latek odpowie teraz za zniszczenie mienia przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymał informację o mężczyźnie demolującym wnętrze jednej ze stacji paliw na terenie miasta. Natychmiast na miejsce skierował policjantów, którzy zatrzymali 47-latka podejrzanego o niszczenie wyposażenia obiektu. Funkcjonariusze ustalili, że legniczanin, w trakcie kłótni z innym mężczyzną, wyrwał półkę z regału i rzucił nią w jego kierunku.

Zatrzymany 47-latek był pijany. Policjanci z uwagi na jego stan nietrzeźwości umieścili go w Miejskiej Izbie Wytrzeźwień.

Mieszkaniec Legnicy wkrótce odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za zniszczenie mienia sprawcy grozić może kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Jagoda Ekiert

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 90 dni temu dnia 29/12/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 29, 2019 @ 10:26 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

virus-4937553_1920

Raport epidemiologiczny dla terenu LGOM

Read More →