cich
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Legnica. 2,3 tys. uczniów klas I-III wróciło do szkół

Przez   /   18/01/2021  /   No Comments

W poniedziałek (18 stycznia) zgodnie z obowiązującymi przepisami uczniowie klas I-III szkół podstawowych rozpoczęli naukę w systemie stacjonarnym. Do 14 szkół podstawowych wróciło ponad 2.300 uczniów kl. I-III co stanowi 92% ogółu uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Dodatkowo dyrektorzy zapewnili opiekę świetlicową dla prawie 1.000 najmłodszych uczniów.

 

Z informacji uzyskanych od dyrektorów w klasach I-III nie ma uczniów z dodatnim wynikiem testu na SARS-CoV-2 ani przebywających na kwarantannie. Zajęcia lekcyjne i opieka świetlicowa prowadzona jest przez ponad 300 nauczycieli. Pracownicy administracji i obsługi są w zasadzie w 100 proc. obecni w pracy.

Obecnie nauka prowadzona jest w reżimie sanitarnym i zgodnie z Wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych. W okresie ferii zimowych dyrektorzy szkół przygotowywali bezpieczną organizację pracy i nauki.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 49 dni temu dnia 18/01/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 18, 2021 @ 2:09 pm
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pobrane

Rozwój internetu w ostatnich latach

Read More →