helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Konkurs na życzenia dla Legnicy i legniczan

Przez   /   11/12/2019  /   1 Comment

Towarzystwo Miłośników Legnicy PRO LEGNICA ogłosiło konkurs na najciekawsze życzenia świąteczne i noworoczne dla Legnicy i legniczan. Termin przesyłania prac: do 13 grudnia 2019 r. na adres tmlprolegnica@wp.pl.

Prace w dowolnej formie tekstowej zostaną ocenione pod względem oryginalności i kreatywności autora, a także trafności i aktualności nawiązań do Legnicy. Celem konkursu jest skłonienie legniczan do refleksji na temat miasta i jego mieszkańców oraz zachęcenie do wzajemnej życzliwości, wyrażanej pięknymi słowami.
Życzenia należy przesyłać na pocztę internetową tmlprolegnica@wp.pl w formie pliku z rozszerzeniem .doc/.docx/.pdf lub wklejając tekst opatrzony pseudonimem w treści maila w terminie do 13 grudnia.
Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe w formie świątecznych upominków.
Zgłoszenie pracy na konkurs jest jednoznaczne z akceptacja Regulaminu Konkursu. Wszystkie prace stają się własnością organizatora. Autorzy przenoszą na organizatorów prawa autorskie, tj. prawo do publikacji drukiem, do przenoszenia na nośniki elektroniczne, do publikacji w internecie i publikacji na wystawach.
Najlepsze teksty będą zaprezentowane na stronie internetowej oraz fanpage’u Towarzystwa Miłośników Legnicy PRO LEGNICA.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. PRO LEGNICA

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 318 dni temu dnia 11/12/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 11, 2019 @ 8:27 am
  • W dziale: styl życia

1 komentarz

  1. kuciapska pisze:

    Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek weźmieszw rękę,choćJa będę gdzieś w oddali,z Tobą bedzie Moje serce.Pragn złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia.Niech ta gwiazdka Betlejemska,która świeci ci o z mroku poprowadzi Cię do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 15 miedz

Młyńskie Wzgórze i Grodziec. Tutaj było stare zagłębie

Read More →