PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Koncert Noworoczny w Galerii Piastów

Przez   /   08/01/2020  /   No Comments

Już 11 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy na duże patio Galerii Piastów na wyjątkowy koncert w wykonaniu Chóru Gospel Dream pod batutą Piotra Łopacińśkiego.

Zaplanowane wydarzenie to prawdziwa celebracja muzyki, a także dzielenie się swoją pasją z innymi.

Od września ubiegłego roku chór Gospel Dream, założony przez Magdalenę Lipińską, właścicielkę Centrum Edukacji Fischer, działa już nieprzerwanie, spotykając się raz w tygodniu, w każdy czwartek. Na zajęciach uczestnicy mogą nie tylko poznać kulturę amerykańską i historię muzyki Gospel, ale przede wszystkim uczą się prawidłowej emisji głosu, harmonii oraz improwizacji. Piotr Łopaciński jest znanym wokalistą Gospel, współpracuje z wieloma chórami w Polsce i za granicą, od lat prowadzi także warsztaty Gospel w całej Polsce. Dzięki temu Legniczanie mają szansę na udział w chórze prowadzonym przez cenionego profesjonalistę. Gospel Dream to nie tylko nauka śpiewu. To także niesamowita ciepła atmosfera, dzięki której uczestnicy są w stanie pokonywać wewnętrzne bariery i czerpać radość ze wspólnego śpiewu.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

'Friends'_ Izabela Kowalska-Wieczorek

“Ostrze pod poduszką”. Dziś wernisaż, pandemiczny

Read More →