basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

KGHM najatrakcyjniejszym pracodawcą w Polsce!

Przez   /   27/04/2017  /   No Comments

Znowu 1.! KGHM Polska Miedź, Volvo Polska i Polskie Linie Lotnicze LOT to najbardziej atrakcyjni pracodawcy 2017 roku według Polaków, którzy wzięli udział w badaniu Randstad Employer Brand Research.
Randstad Employer Brand Research to realizowane po raz siódmy w Polsce globalne badanie wizerunku pracodawców. W tym roku brało w nim udział ponad 6,5 tysiąca Polaków – zarówno osób pracujących, jak i poszukujących pracy lub uczących się – w wieku od 18 do 65 lat. Respondenci nie tylko wskazywali najbardziej atrakcyjne miejsca pracy w Polsce, ale także czynniki, które są największymi zaletami pracodawców.

-Nagroda Randstad to niesamowite wyróżnienie i powód do dumy. Stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia, atrakcyjne miejsce rozwoju to właśnie KGHM, które od ponad pięciu dekad wzmacnia swoją pozycję w gronie światowych liderów sektora wydobywczego – powiedział odbierając nagrodę Andrzej Zbróg dyrektor naczelny ds. zarządzania kapitałem ludzkim w KGHM Polska Miedź.- Szczególnie dziękuję naszym pracownikom, bo to dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu KGHM jest po raz kolejny liderem rankingu – dodał.
Po raz czwarty w historii nagród Randstad zwyciężyła nasza Spółka. Respondenci najbardziej cenią dobrą sytuację finansową KGHM. Wśród głównych atutów wymieniają także stabilność zatrudnienia. Doceniają również fakt wdrażania przez firmę najnowszych technologii. Czynniki, które wpływają na postrzeganie KGHM Polska Miedź jako atrakcyjnego pracodawcy, uzupełnia dobra reputacja przedsiębiorstwa. Pierwsze miejsce spółki z sektora surowców i paliw świadczy też o nieustannie dobrej ocenie całej branży jako atrakcyjnego miejsca pracy, choć w tym roku zdeklasował ją sektor produkcyjny.
- W rankingu Randstad Award zwyciężają firmy, które najtrafniej definiują swoją tożsamość pracodawcy i skutecznie ją komunikują. Te same przedsiębiorstwa wygrywają też na rynku pracy, skutecznie odpowiadając na wyzwanie, jakim jest przyciągnięcie i utrzymanie w firmie najbardziej wartościowych pracowników. – wyjaśnia Jeroen Tiel, Dyrektor Zarządzający Randstad Polska.
Zwycięzca tegorocznego rankingu – KGHM Polska Miedź – to firma postrzegana jako najbardziej atrakcyjna przez osoby z wyższym wykształceniem oraz badanych w wieku od 25 do 44 lat. Starsi respondenci jako idealne miejsce pracy wskazują Polski Koncern Naftowy ORLEN, młodsi – Zakłady Tłuszczowe Kruszwica.

Liderami rankingu najbardziej atrakcyjnych przedsiębiorstw w Polsce w tym roku zostały firmy:
1. KGHM Polska Miedź
2. Volvo Polska
3. Polskie Linie Lotnicze LOT
4. Volkswagen Motor Polska
5. Volkswagen Poznań
6. Polski Koncern Naftowy ORLEN
7. PGNiG
8. PGE Polska Grupa Energetyczna
9. Samsung Electronics Polska
10. ABB

Uroczysta gala Randstad Award odbyła się 26 kwietnia w Warszawie.

Źródło: KGHM

FOT. KGHM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ROSS-LOGO-CLAIM_2_522c8817-92f3-43cd-8680-acc087df49cc

Rossmann przekaże ponad 82 tys. kremów do rąk szpitalom walczącym z koronawirusem

Read More →