DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Karatecy z Legnicy na camp kumite w Zawadzkiem

Przez   /   04/02/2019  /   No Comments

Dnia 2 lutego 2019 w Zawadzkim odbyło się V zimowe seminarium kumite z Januszem Harastem – 8 DAN z Łodzi. Organizatorem był Klub Nidan Zawadzkie, któremu przewodzili trener Zbigniew Sworeń i Artur Barański.

Łódzki szkoleniowiec, bardzo merytorycznie przygotował sparing camp kumite, zwracając uwagę na koncentrację , czas reakcji , zmienność decyzyjną oraz pracę zawodników w przestrzeni. Niewątpliwie zaangażowanie zawodników , trenerów, organizatora złożyły się na sukces campu. Jednak takie szkolenie, wymaga zabezpieczenia całej sali w tatami, której trochę zabrakło w Zawadzkim.

Camp kumite w Zawadzkim należy zaliczyć do sukcesu środowiska karate.

W campie kumite, z KKS TORA i UKS TORA wzięło udział 6 zawodników, którzy z całym zaangażowaniem brali udział we wszystkich elementach zajęć, które dyktował trener J.Harast , Pomysłowość szkoleniowca przełożyła się na całkowitą determinację zawodników na każdym etapie treningów. Jest to doby prognostyk przed zbliżającymi się MMM oraz MP organizowanymi przez Polski Związek Karate.

Jacek Rusek/ KKS TOTA LEGNICA

FOT. KKS TORA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 388 dni temu dnia 04/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 4, 2019 @ 8:13 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Żołnierze wyklęci 2020

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym

Read More →