BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Kabaretowy maraton w gminie Kunice – dla Pań

Przez   /   16/02/2021  /   1 Comment

Weekend 5-7 marca w gminie Kunice dedykowany wszystkim Paniom to weekend na wesoło, z najlepszymi życzeniami oraz kabaretowym upominkiem. Punktualnie od 18.00 w kolejnych dniach począwszy od piątku w  Szczytnikach nad Kaczawą, w Kunicach i w Spalonej możemy spodziewać się wspaniałego kabaretowego show. Wójt Gminy Kunice oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu we współpracy z lokalną społecznością zapraszają na występ Kabaretu Paranienormalni oraz standup Michała Pałubskiego.

Sale Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kunicach pękają w szwach już od lat, kiedy  występują gwiazdy polskiej sceny kabaretowej właśnie z okazji Dnia Kobiet. Galeria artystów grających z tej okazji to czołówka polskiej rozrywki. Tradycja takiego upominku dla pań powstała w 2011 roku. Od tego momentu w Kunicach, a później na hali widowiskowo-sportowej w Spalonej wystąpiło już 10 znanych prześmiewców naszych obyczajów. Na kunickiej estradzie gościli:  „PAKA”, „Koń Polski”, „Ciach”, „Łowcy.B”, „Grupa Rafała Kmity”, „Pod Wyrwigroszem”, „Nowaki”, „Formacja Chatelet” oraz bard kabaretowej sceny – Alosza Awdiejew. Takie znakomitości zobowiązują do poszukiwania wśród kolejnych wykonawców, dlatego w tym roku w finale uroczystości, w Spalonej,  dla pań wystąpi „Kabaret Paranienormalni”. Robert Motyka i Michał Paszczyk już dziś na oficjalnym profilu fb cieszą się, że będą mogli zagrać dla wszystkich kobiet w gminie Kunice, a one zaznaczyły w kalendarzu  czerwonym flamastrem datę 7 marca J. Znani, lubiani, podziwiani na pewno  w dowcipny sposób spuentują rzeczywistość. Twórcy programu Paranienormalni Tonight uważnie obserwują zjawiska społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. A panie, z okazji ich święta, na pewno zostaną wywołane do tablicy…..,  no może na scenę !

W Kunicach i Szczytnikach nad Kaczawą wystąpi Michał Pałubski, wcześniej pracujący z Formacją Chatelet (Buba), dziś prezentuje autorski program i stawia już nie pierwsze kroki w standupie, nieco innej formie występu komediowego. Najważniejsza w nim staje się interakcja z publicznością. Coraz większe grono odbiorców tej dziedziny  wie także, że ze sceny może paść niejedno niecenzuralne słowo, zaczepka, widz może stać się częścią gry. Wszystko po to, by rozbawić do łez pozostałych. Jesteście odważni?

Więc nie pozostaje nic innego, jak tylko zgłosić do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kunicach po darmowe wejściówki.

Źródło (tekst, zdjęcia): GOKIS Kunice

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 17 dni temu dnia 16/02/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 16, 2021 @ 4:23 pm
  • W dziale: rozrywka

1 komentarz

  1. Legniczanin pisze:

    W roli głównej wystąpi mieszkająca w gminie Kunice b.posłanka nie istniejącej już partii miłośników wyjazdów dla rogaczy ze skeczem “zamalujmy podwójną linię ciągłą na drogach, będzie taniej!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dsc_3087,klOWfqWibGpC785HlXs

Legnica da kobietom radość: Ulę Dudziak, hity Roxette…

Read More →