BAZA_WYNOS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zdrowa Legnica. Ratusz zaprasza na treningi w sieci

Przez   /   12/02/2021  /   No Comments

W sobotę ( 13 lutego) Urząd Miasta zaprasza na wspólny trening z Legnickim Klubem Taekwon-do. Ratusz realizuje projekt z partnerami programu Zdrowa Legnica.
Treningi w sieci to propozycja na aktywne sobotnie poranki, ale kto nie zdąży być z wszystkimi na Facebooku (sobota, godz. 8.30), może obejrzeć też film na kanale You Tube.
W ramach  projektu promującego zdrowy tryb życia, w każdą sobotę począwszy od 23 stycznia przez pięć kolejnych tygodni miasto będzie zachęcać do wspólnych rodzinnych treningów w sieci. Bohaterami i prowadzącymi zajęcia online będą lokalne kluby i stowarzyszenia. Treningi zorganizowano tak, aby wspólnie mogli trenować – rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, starsze i młodsze rodzeństwo.
Na pierwszy sobotni trening w sieci zaprosiła Fundacja Wspierania Kultury Ruchu „Ocelot”, a na następny z Fundacja Teatr Avatar i Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Olimp. Kolejne poprowadzi: Legnicki Klub Taekwon-do, UKS Dziewiątka Legnica.
Zapraszamy do treningów!

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dsc_3087,klOWfqWibGpC785HlXs

Legnica da kobietom radość: Ulę Dudziak, hity Roxette…

Read More →