helios
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Jan Mroczka polskim Przedsiębiorcą Roku 2012?

Przez   /   28/12/2012  /   No Comments

Wśród 10 polskich biznesmenów  nominowanych do tytułu Przedsiębiorca Roku 2012 jest legniczanin Jan Mroczka – prezes i współwłaściciel spółki deweloperskiej Rank Progress. Internauci mogą oddać swój głos do 31 grudnia. W styczniu na gali Pracodawców RP laureat odbierze statuetkę Wektory.

Przedstawiając sylwetkę Jana Mroczki, organizatorzy – Puls Biznesu i Pracodawcy RP – chwalą go za zaangażowanie się w rynek spalarni śmieci i trafione decyzje o budowie galerii handlowych w mniejszych miastach. Rank Progress stawia już kolejne centra handlowe:  w Chojnicach, Grudziądzu, Pile i Krośnie. Szykuje się do rozpoczęcia budowy w Kielcach, Olsztynie, Mielcu, Duchnowie.  “Lepsze warunki na rynku inwestycyjnym w 2011 r. wykorzystał na sprzedaże centrów handlowych, którą finalizował w tym roku, negocjując ceny z godną pozazdroszczenia skutecznością’ – czytamy w prezentacji Pulsu Biznesu. – “Trudny rok 2012 biznesmen uznał za doskonałą okazję, by kupić działki i projekty, które pozostały po słabszych deweloperach.”

Głos na legniczanina można oddać do poniedziałku na stronie internetowej Pulsu Biznesu.

Nominowani do nagrody to osoby, które w mijającym roku osiągnęły najbardziej spektakularne sukcesy: brawurowo zdobywają nowe rynki, realizują ambitne przejęcia, osiągają wyniki, które zapierają dech w płucach.

O tytuł Przedsiębiorcy Roku 2012 Jan Mroczka rywalizuje m.in. z bajecznie bogatym Janem Kulczykiem – właścicielem Kulczyk Investmens, z Wojciechem Sobierajem – prezesem Alior Banku, z Jerzym Starakiem – właścicielem Polpharmy i Tomaszem Suchańskim – dyrektorem generalnym sieci Biedronka.

FOT. TOMEK PIKULA/ ARCHIWUM RANK PROGRESS

 

 

 

 

 

 

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

fot. Tomasz Golla / www.tomaszgolla.com

KGHM wybuduje farmę fotowoltaiczną przy hucie

Read More →